O nás

Gridman s.r.o.

Naša spoločnosť sa zaoberá inžinierskou, poradenskou a analytickou činnosťou v oblasti elektroenergetiky.

Našou snahou je ponúknuť svojim klientom vysokoodborné a kvalitné riešenia problémov a úloh v oblasti elektroenergetiky. Pri našej práci využívame najmodernejšie postupy, algoritmy a modely, ale aj bohaté dlhoročné praktické skúsenosti. Aj preto naša spoločnosť dôrazne dbá na neustále vzdelávanie a zvyšovanie kvalifikácie svojich zamestnancov prostredníctvom rôznych školení, seminárov či vedeckých konferencií.

Tím našich elitných špecialistov sa okrem riešenia úloh pre prax venuje aj vývoju inovatívnych produktov, ako sú napr. startup Smart@MAintenance a Startup with IBM.

Pri našej činnosti aktívne využívame možnosti spolupráce s našimi partnermi za účelom dodania vysoko kvalitnej služby konečnému zákazníkovi a jeho spokojnosti.

about us
about us 2

História spoločnosti

Spoločnosť Gridman s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2018, pričom svojou činnosťou plynule nadväzuje na niekoľkoročné predchádzajúce podnikateľské aktivity (od roku 2012).

V rámci podnikateľských činností sme sa podieľali na úspešnom riešení viac ako 200 domácich či medzinárodných projektov.